Sklady jsou doplněné!

Regály ve skladu se prohýbají pod tíhou letošní úrody. Čeká na Vás spousta dobrot - borůvky, meruňky, černý i červený rybíz, luxusní zelené ryngle, mirabelky, švestky... Pojďte ochutnat :)
Více informací

Letošní várka pečených čajů je na světě!

Pečené čaje ve velkém (400g) a malém (100g) balení. Spousta kombinací chutí, vůní a barev. Stačí jen ochutnat :)
Více informací

Vařím, až se ze mě kouří...

Sezóna ovoce je v plném proudu a já vařím, až se ze mě kouří. Už na Vás čeká kromě jahodového džemu i meruňkový, angreštový a džem a sirup z černého rybízu. Tak neváhejte a přijďte ochutnat!
Více informací

Bezový sirup opět v prodeji!

Bez kvete, kam se jen podíváte a já jsem konečně dovařila sirup. A letos jsem ho připravila přes 1000 lahví, takže snad nějakou dobu vydrží :) Pojďte ochutnat!  
Více informací

Zlatá chuť jižní Moravy 2016

Náš jahodový extra džem získal další cenu! Tentokrát je to "Zlatá chuť jižní Moravy". A aby v tom oceňování nebyl sám, tak cenu "Chuť jižní Moravy" získl ještě džem meruňkový, džem z černého rybízu, bezový sirup, pesto z medvědího česneku a jablečný křen! Moc si všech ocenění vážím a jsou pro mě obrovskou motivací snažit se ještě víc! Doufám, že i Vám bude chutnat stejně jako porotě :)
Více informací

Regionální potravina Jihomoravského kraje 2016

Tak už je to oficiální! Náš jahodový extra džem dostal ocenění "Regionální potravina Jihomoravského kraje" pro rok 2016! Tuto značku smíme používat po dobu 4 let. Hurá! :)
Více informací

Citrusové marmelády jsou hotové!

Citrusové marmelády
Více informací

Hurá do Moravan!

Trhy v Moravanech
Více informací

Trh Moravany a Jehnice

Farmářské trhy
Více informací

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující »

Farmářské trhy